Popular Posts!

Tuesday, April 21, 2015

ျမန္မာႏိုင္ငံႏွင့္ ပတ္သတ္ျပီးေတာ့ အသံုး၀င္ႏိုင္ေသာ Website မ်ား


ျမန္မာႏိုင္ငံႏွင့္ ပတ္သတ္ျပီးေတာ့ အသံုး၀င္ႏိုင္ေသာ Website မ်ားကို list လုပ္ေပးလိုက္ပါသည္။

ခရီးသြားလုပ္ငန္းဆိုင္ရာ website မ်ား
7Daystour - http://www.7daystour.com/
Advanture Myanmar - http://www.adventuremyanmar.com/
Exotic Myanmar Travel - http://www.exoticmyanmartravel.com/
Explore Myanmar - http://www.exploremyanmar.com/
Green Place Myanmar - http://www.greenpalacemyanmar.com/


အိမ္/ၿခံ/ေျမ
Estate Myanmar - http://www.estatemyanmar.com/
Myanmar Housing - http://www.myanmar-housing.com/index.php
Shwe Property - http://www.shweproperty.com/


ေၾကာ္ျငာ
ADS - http://www.ads.com.mm/


ကားေစ်းႏႈန္း website မ်ား
BEST AUTO - http://www.bestautocar.net/
DIAMOND AUTO - http://www.diamondauto-myanmar.com/
GOLDEN DRAGON TRADING - http://www.goldendragontrading.com/
Motors - http://www.motors.com.mm/
MYANMAR USED CAR - http://www.myanmarusedcar.com/
၀န္းရံခ Car Sale Center - http://www.wykmotors.com/


ေငြေၾကးဆိုင္ရာ
AYEYARWADY BANK - http://www.ayabank.com/
CB BANK - http://www.cbbankmm.com/
Central Bank of Myanmar - http://www.cbm.gov.mm/
KBZ Bank - http://www.kbzbank.asia/


အလုပ္အကိုင္ရွာေဖြေရး
Myanmarbestjob - http://www.myanmarbestjob.com/
Myanmarjobsearch - http://www.myanmarjobsearch.com/
Work - http://www.work.com.mm/


စီးပြါးေရး
စီးပြါးေရးသတင္းဂ်ာနယ္ - http://www.commercejournal.com.mm/
ေစ်းကြက္ - http://www.zaygwet.com/
၇ ရက္ ေစ်း၀ယ္လမ္းညႊန္ - http://www.7dayshoppingguide.com/


ပညာေရး
Chindwin College - http://www.chindwin.com/
KMD - http://www.kmd.com.sg/
Myanmar Noble College - http://myanmarnoblecollege.com/
Myanmar Training - http://www.myanmartraining.com/mt/
Total School - http://www.tlaschool.org/home.htm


က်န္းမာေရးဆိုင္ရာ
Good Health - http://www.swesonemedia.org/index.php?q=goodhealth-journal
ေဒါက္တာခင္ေမာင္ဝင္း - http://www.khinmaungwin-liver.com/


ျပည္ပ media site မ်ား
ဗြီအုိေအ - http://burmese.voanews.com/
ဘီဘီစီ - http://www.bbc.co.uk/burmese
မဇၥ်ိမသတင္းဌာန - http://www.mizzimaburmese.com/
အာအက္ေအ - http://www.rfa.org/burmese/news
ဧရာ၀တီ - http://burma.irrawaddy.org/
Burmese Classic - http://www.burmeseclassic.com/
ShweVideos - http://shwevideos.net/


နည္းပညာဆိုင္ရာ website မ်ား
Internet Journal - http://www.myanmarinternetjournal.com/
Myanmar ICT Journal - http://www.ict.com.mm/
Myanmar IT Pro - http://www.myanmaritpro.com/
Tech Space Journal - http://www.techspacejournal.com/


ျပည္တြင္း media site မ်ား
MRTV-3 - http://www.mrtv3.net.mm/
MRTV-4 - http://www.mrtv4.net.mm/
ရတနာပံု - http://mandalaygazette.com/
ရတနာပံု Web Portal - http://www.yatanarpon.com.mm/
ေၾကးမံုသတင္းစာ - http://www.myanmar.com/newspaper/kyaymon/index.html


အားကစား Website မ်ား
Live Score - http://www.livescore.com/
Myanmar Football Federation - http://www.themff.org/
Myanmar National League - http://www.myanmarnationalleague.com/
Soccer Myanmar - http://www.soccermyanmar.com/


သတင္းဂ်ာနယ္ website မ်ား
7 Day News Journal - http://7daynewsjournal.com/
Eleven Media Group - http://www.weeklyeleven.com/
HOTNEWS weekely သတင္းဂ်ာနယ္ - http://www.hotnewsweekly.com/
Messengernewsjournal - http://www.messengernewsjournal.com/index.php
My Subood - http://www.mysuboo.com/
People Online Magazine - http://www.people.com.mm/index.cfm
Planet Myanmar - http://www.planet.com.mm/
Popular Myanmar - http://popularmyanmar.com/mpaper
SweSone Media Group - http://www.swesonemedia.org/
The Express Times - http://www.expresstimesmm.com/
The Voice Weekely - http://www.thevoicemyanmar.com/2/
TODAY Media and Information - http://www.todaygroup.com.mm/
ရတီ စာေပအႏုပညာမဂၢဇင္း - http://yatimagazine.com/
ရန္ကုန္တိုင္းမ္ (Yangon Media Group) - http://www.theyangontimes.com/
လွ်ပ္တစ္ျပက္ သတင္းဂ်ာနယ္ - http://snapshot-news.com/
အလင္းတန္းဂ်ာနယ္ - http://www.shweamyutay.com/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=118&Itemid=49
ေခတ္လူငယ္ - http://www.khitlunge.net.mm/Default01.aspx
ေရႊအျမဳေတ - http://www.shweamyutay.com/
ျမန္မာတိုင္း(မ္) - http://www.myanmar.mmtimes.com/
ျမန္မာပို႕စ္ သတင္းဂ်ာနယ္ - http://www.themyanmarpost.com/


English သတင္း website မ်ား
Aljazeera - http://www.aljazeera.com/
Arirang - http://www.arirang.co.kr/index.asp
Bangkok Post - http://www.bangkokpost.com/
BBC - http://www.bbc.co.uk/news/
CCTV - http://english.cntv.cn/01/index.shtml
channelnewsasia - http://www.channelnewsasia.com/
CNN - http://edition.cnn.com/
NHK WORLD - http://www3.nhk.or.jp/daily/english/
Radio Free Asia - http://www.rfa.org/english/
THE ECONOMIC TIMES - http://economictimes.indiatimes.com/
The New York Times - http://www.nytimes.com/
THE WALL STREET JOURNAL - http://asia.wsj.com/home-page
The Washington Post - http://www.washingtonpost.com/
TIME - http://www.time.com/time/
Voice of America - http://www.voanews.com/
ref : Myawady

ေက်းဇူးတင္ပါတယ္။

- Posted using BlogPress from my iPhone
Post a Comment

Gadget

This content is not yet available over encrypted connections.

*** လာလည္ေသာအေပါင္းအသင္းမ်ား မိမိ ASN GROUP ONLINE SHOP ကေန သင္တိုု႔အလိုုရွိေသာပစၥည္းမ်ားကိုု ရွာေဖြၿပီး ORDER မွာလိုု႔ရေနပါၿပီ ***

ASNGROUP WAREHOUSE DEALS DEEPS DISCOUNT!